از زمان ثبت سفارش حداکثر زمان برای ارسال بار در شهر یزد 24 ساعت و به غیر از شهر یزد در کل شهرستان های کشور نهایتا تا 48 ساعت می باشد.
جهت ویرایش سفارش میتوانید تا پیش از مرحله آماده سازی سفارش از طریق تماس تلفنی اقدام نمایید.
شما میتوانید تا 48 ساعت، کالا با ایراد ظاهری و مغایرت را به ما اعلام کنید.
 اجناس با موجودی منفی حداقل طی 1 هفته و حداکثر 20 روز در فروشگاه موجود میشود، همچنین مشتری گرامی میتواند در قسمت <تماس با ما> جنس مورد نظر خود که اتمام موجودی زده شده را به تعداد سفارش خود اعلام کند تا کارشناسان در اسرع وقت نسبت به تهیه جنس مذکور اقلام نمایند.
خیر، به غیر از چندین قلم از اجناسی که در قسمت <خرید مستقیم از کارخانه>میباشد و بصورت تحویلی به دست مشتریان عمده فروش میرسد، کرایه الباقی سفارشات بعهده ی مشتری است.
تمام بارها به صورت کاملا سالم از انبار شیرین کالا و کارخانجات به مقصد مورد نظر مشتری خارج میشود و در زمان تحویل به مسئول حمل و نقل((اتوبوس، کامیون، باربری، وانت و یا تاکسی)) از ایشان رسید سلامت کالا تحویل گرفته می‌شود و در صورت خسارت احتمالی تمام ضرر و زیان مشتری با شخص خاطی خواهد بود.
می توانید از طریق صفحه تماس با ما و تلفن درخواست خود را ثبت نماییدچنانچه مشتری در این خصوص دچار مشکل شد میتواند با تماس با مرکز پاسخگویی شیرین کالا موضوع را گزارش داده و مسئول مربوطه جهت رفع مشکل سریعا اقدام می نماید و جواب را در کمترین زمان ممکن به اطلاع مشتری خواهد رساند.
پس از بررسی علت مرجوعی در صورت تایید هماهنگی لازم با شما جهت مرجوع کالا صورت میگیرد
تمام مراحل خرید از ابتدا تا انتها از طریق پیامک به شماره ای که مشتری در لحظه ثبت سفارش وارد سامانه کرده، ارسال میگردد.
بله شما میتوانید از طریق تماس با قسمت پشتیبانی این موضوع را اطلاع داده تا هماهنگی ها جهت مرجوع کالا صورت گیرد.
چنانچه مشتری بعد از پرداخت وجه، تصمیم به لغو سفارش گرفت؛ اگر مرسوله از انبار شیرین کالا خارج نشده باشد، تمام مبلغ پرداختی مشتری به حساب وی عودت داده میشود؛ و اما چنانچه مرسوله از انبار خارج گردیده باشد هزینه های ارسال و ارجاع مرسوله از مبلغ پرداختی مشتری کسر و الباقی مبلغ به حساب مشتری عودت داده می شود.
جوایز شیرین کالا به تمام مشتریان این فروشگاه اینترنتی تعلق میگیرد و تمام مشتریان حداقل یکبار و حداکثر به تعداد خریدهایی که انجام میدهند به صورت رندوم در فواصل زمانی گوناگون جوایز خود را دریافت میکنند.
حداقل تعداد خرید برای هر جنس یک کارتن مادر میباشد. با توجه به ارسال بار از طریق باربری و اتوبوس امکان ارسال برای مشتریانی که قصد خرید زیر یک میلیون تومان را دارند وجود ندارد